Restoran & Kafe

images

Beşdivan Tesisleri, restoran ve kafe alanıyla konuklarına Tahtalı Göleti manzarası eşliğinde birbirinden özel lezzetler sunuyor. Restoran menüsü bölgedeki köylerden toplanan en özel malzemelerle hazırlanan kahvaltılar, yine damaklara yeni bir imza atacak köfteler, yemeklerin en güzel eşlikçisi Beşdivan'a özel salata ve mezeler, tatlılarla özenle hazırlandı.

Gölet manzarası eşliğinde özel lezzetleri vatandaşlarla buluşturan Beşdivan Tesisleri'nde restoran ve kafenin yanı sıra içerisinde basketbol ve tenis sahası bulunan spor alanı, çocuklarınız için güvenli şartlarda vakit geçirebilecekleri çocuk oyun grupları ve amfitiyatro alanı bulunmaktadır.

Beşdivan Tesisleri, kafe menüsünde bulunan sıcak ve soğuk içeceklerle Tahtalı Göleti'nin enfes manzarasında keyifli anlar sunuyor.

Hafta sonları ailenizle birlikte keyifli kahvaltı sofraları da yine Beşdivan Tesisleri'nde sizleri bekliyor. Serpme köy kahvaltısı, kahvaltı tabağı, muhlama, gözleme, börek, özel peynir çeşitleri ve daha birçok lezzet...